prijímanie potvrdených žiadostí o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie, sa uskutoční v termíne od od 2. mája 2024 do 10. mája 2024

Žiadosť vyplňte elektronicky: žiadosť o prijatie.

Pre ojedinelé prípady, keď nie je možnosť vyplniť elektronickú žiadosť a vytlačiť si ju, bude u nás k dispozícii vytlačená žiadosť na vypísanie.

Vytlačené, podpísané žiadosti, potvrdené všeobecným lekárom pre deti a dorast, môžete priniesť  2.-3.5.2024,  v čase 8:30-11:30 a 6.5.-10.5.2024 v čase 12:30-16:30 do riaditeľne. Vezmite si prosím so sebou občiansky preukaz a rodný list dieťaťa k nahliadnutiu, pre kontrolu údajov.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Prosíme rodičov, ktorí už mali vyplnenú papierovú verziu prihlášky potvrdenú od všeobeného lekára pre deti a dorast a majú možnosť vyplniť elektronickú verziu, aby tak urobili. Na papierovú prihlášku, ktorú máte napíšte vygenerovaný kód, ktorý vám pridelí systém automaticky po odoslaní.

Ďakujeme za spoluprácu