•    Príspevky za stravu a čiastočnú úhradu nákladov materskej školy v zmysle VZN mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. 4/2023:

!!PROSÍME UHRÁDZAŤ AŽ PO 1.9.2023!!

Stravné:

Odporúčame rodičom realizovať platby: bezhotovostným bankovým prevodom (internet bankingom), trvalým príkazom na č.účtu:

SK54 5600 0000 0018 0414 4020

Dieťa v MŠ - celodenná strava : 65,- €

Dieťa v MŠ - bez olovrantov: 55,- € - platí po vypísaní vyhlásenia na celý mesiac bez olovrantov

Školné:

SK40 5600 0000 0018 0414 6018

Dieťa v MŠ - 60,- € / mesiac

Školné neuhrádzajú:
          - rodičia detí, ktoré plnia povinné predprimárne vzdelávanie (posledný rok, pred nástupom do školy)
          - rodičia detí, ktoré majú prerušenú dochádzku celý kalendárny mesiac zo zdravotných dôvodov, prípadne z dokázateľných rodinných dôvodov
          - rodičia detí, ktorí poberajú sociálne dávky

Iné príspevky:

ZRŠ:

SK79 8330 0000 0020 0148 0375

Dieťa v MŠ - 45,- € / polrok - navrhovaná suma bude odsúhlasená na rodičovskom združení

Dátumy splatnosti budú zverejnené v edupage.