• Prevádzka počas letných prázdnin v mesiaci JÚL

v mesiaci Júl budú pre nahlásené deti otvorené tri triedy:

Trieda A - včielky pre deti z tried A, F a MŠ Adámiho

Trieda B - motýliky pre deti z tried B a C

Trieda C - zajačiky pre deti z tried D, E a G

Zberná trieda nie je, všetky triedy sú otvorené po celý čas prevádzky (6:30-17:00).
            Bránička od Perneckej ulice (oranžová) bude zamknutá, prosíme použiť vchod od parku pri triede A.

Deťom nezabudnite prezúvky, pyžamko a veci na prezlečenie.

Informácia pre rodičov detí z MŠ Adámiho:

Pred nástupom do MŠ, prosíme uhradiť "školné" vo výške 60,-eur na číslo účtu:

SK40 5600 0000 0018 0414 6018

Školné neuhrádzajú rodičia detí, ktoré plnia povinné predprimárne vzdelávanie (posledný rok, pred nástupom do školy)

Stravu prosíme uhradiť v deň nástupu do MŠ, podľa informácie, ktrorú dostane od pani učiteľky.

Ďakujeme za spoluprácu.