• Prevádzka MŠ počas jarných prázdnin 28.2.-4.3.2022

vzhľadom na nižší počet nahlásených detí počas jarných školských prázdnin bude materská škola v prevádzke nasledovne:

> v termíne 28.2.-4.3.2022 budú pre nahlásené deti v prevádzke 2 triedy:

Pre deti z tried A, B a C je trieda A,
            Pre deti z tried D, E, F a G je trieda B.

Deťom nezabudnite prezúvky, pyžamko a náhradné veci na prezlečenie.

• Prerušenie prevádzky MŠ 4.2.2022

• vážení rodičia,
            vzhľadom na opäť zvýšený počet tried v karanténe a z tohoto dôvodu veľmi málo nahlásených detí na piatok (4.2.2022), zostáva materská škola tento deň zatvorená.

Ďakujeme za pochopenie.