• Prijímanie detí na predprimárne vzdelávanie v školskom roku 2022/2023

prijímanie žiadostí o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie, sa uskutoční v termíne od 2.5.2022 do 13.5.2022.

Vyplnené, podpísané žiadosti, potvrdené všeobecným lekárom pre deti a dorast, môžete priniesť  2.5.-5.5.2022 v čase 8:00-12:00 a 9.5.-12.5.2022 v čase 12:00-16:00 do riaditeľne. Vezmite si prosím so sebou občiansky preukaz a rodný list dieťaťa pre kontrolu údajov.

Viac informácií nájdete tu: https://msborska.edupage.org/a/kriteria

• Prevádzka MŠ počas Veľkonočných prázdnin 14.4. a 19.4.2022

vzhľadom na nižší počet nahlásených detí počas Veľkonočných školských prázdnin bude materská škola v prevádzke nasledovne:

> v termíne 14.4. a 19.4.2022 budú pre nahlásené deti v prevádzke 2 triedy:

Pre deti z tried A, B a C je trieda B,

Pre deti z tried D, E, F a G je trieda A.

> 15.4. a 18.4.2022 - Sviatok - MŠ zatvorená

Deťom nezabudnite prezúvky, pyžamko a náhradné veci na prezlečenie.