• Jesenná brigáda

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Jesenná brigáda.

"Keď vám deti v sobotu o 7,00 klopú na čelo,aby mama náhodou nezaspala do škôlky,tak to znamená,že to tie naše pani učiteľky robia skvele. Perfektne načasovaná jesenná brigáda priniesla opäť skvelú atmosféru a výsledky ste si mohli všimnúť už dnes ráno." Ďakujeme :-)

• Prevádzka počas jesenných školských prázdnin 28. a 31.10.2022

vzhľadom na nízky počet nahlásených detí počas jesenných školských prázdnin budú v prevádzke 2 triedy:

Pre deti z tried A, B a C je trieda B

Pre deti z tried D, E, F a G je trieda A

Zberná trieda nie je, obe triedy sú otvorené po celý čas prevádzky.
            Bránička od Perneckej ulice (oranžová) bude zamknutá, prosíme použiť v chod od parku pri triede A.