• Chcete spoznať priestory našej MŠ a oboznámiť sa s denným režimom?
            Chcete vidieť, ako naša MŠ vyzerá zvnútra?
            Chcete zažiť atmosféru bežného dňa v našej MŠ?
            Chcete sa spýtať na čokoľvek, čo vás o fungovaní našej MŠ zaujíma?

Príďte sa pozrieť - pozývame Vás na Deň otvorených dverí našej materskej škole.

Kedy ? v utorok 18. apríla 2023 v čase 14.30 - 16.30

Kde? Čakáme vás a tešíme sa na vás v triedach:

B - Motýliky /pani učiteľka Janka/ a E - Sovičky /pani učiteľka Ľubka/

• Prevádzka počas Veľkonočných školských práznin 6.4. a 11.4.2023

vzhľadom na nízky počet nahlásených detí počas Veľkonočných školských prázdnin budú v prevádzke

2 triedy 6.4.2023 (štvrtok):

Pre deti z tried  A, B, C je trieda B

Pre deti z tried D, E, F a G je trieda A

1 trieda 11.4.2023 (utorok):

trieda B pre všetky deti

Zberná trieda nie je, obe triedy sú otvorené po celý čas prevádzky (6:30-17:00).Bránička od Perneckej ulice (oranžová) bude zamknutá, prosíme použiť v chod od parku z Karloveskej ulice pri triede A.