• „Mami, ocko - venujte mi svoj čas ... „

• ... jesenná akcia s týmto názvom sa uskutočnila v našej MŠ
            V pondelok 23.10. 2023 sa na terase každej triedy našej materskej školy objavili tekvice – sú krásnou bodkou, výsledkom víkendovej akcie detí a rodičov našej materskej školy. V mnohých rodinách detí našej MŠ sa cez víkend tvorilo, vykrajovalo, zdobilo, maľovalo, strihalo a lepilo ... a tvorili sa nádherné jesenné tekvice, ktoré všetkým nám aj okoloidúcim robia radosť. Najväčšou odmenou pre všetkých bol spoločne strávený čas detí a rodičov pri tvorivej činnosti a následná radosť z každej tekvice na terasách našich tried.

• Prevádzka počas jesenných školských prázdnin

30. a 31.10.2023 budú pre nahlásené deti otvorené dve triedy:

Trieda A - včielky pre deti z tried D,F a G

Trieda B - motýliky pre deti z tried A,B,C a E

Trieda B  bude zberná. Bránička od Perneckej ulice (oranžová) bude zamknutá, prosíme použiť vchod od parku z Karloveskej ulice pri triede A.